Istakozla gündem oldu: Bileğinden servet çıktı

AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı, bayramda yaptığı ‘ıstakozlu paylaşımın’ ardından bu kez de dünyanın en ünlü markalara ait taktığı takılarla gündeme geldi. Bursalı’nın bütün fotoğraflarında dikkat çeken takılar ünlü Fransız markası Louis Vuitton’a ait.

Son olarak annesinin mezarını ziyaret ettiğinde taktığı çiçekli bileklik yine aynı markadan. Fiyatı ise firmanın sitesinde 6 bin 900 dolar yani yaklaşık 224 bin 101 lira olarak görülüyor. Yine birlikte taktığı LW marka bileziğin fiyatı da 7 bin 950 dolar. O da bugünkü kurla yaklaşık 259 bin 808 bin TL.

Bursalı’nın daha önceki etkinliklerde taktığı bileklikler de yine aynı marka. Oy kullanırken bileğinde bulunan beyaz bileklik ise firmanın sitesinde 15 bin dolar olarak görülüyor. Yani yaklaşık 487 bin 141 TL.

BÜYÜK TEPKİ ÇEKMİŞTİ
Monaco’da bir restoranda ıstakoz fotoğrafı paylaşan Bursalı tepki çekmişti. Bursalı’nın paylaşım sonrasında en sert tepki AK Parti MKYK üyesi Mücahit Birinci’den geldi. Birinci, bu paylaşımla ilgili “Herkes kendine gelsin ya da bu partiden defolup gitsin” yorumu yaptı. Sonrasında ise çok sayıda AK Partili isim sosyal medyalarından tepki gösterdi.

BEŞİKTAŞ VE ANTALYA’YA BAĞLADI
Bursalı da sosyal medyasından şöyle savundu;

“30 yıllık gazeteci ve şimdi de milletvekili olarak sosyal medya paylaşımlarımda bugüne kadar yapmadığım bu hata için tüm kamuoyundan özür dilerim. Mensubu bulunmaktan onur duyduğum partim ve yolunda yürümekten her nefesimde şeref duyduğum Sayın Cumhurbaşkanımızın da bu sebeple hedef alınmasından dolayı üzüntüm sonsuzdur.

Asla kötü niyet taşımayan ve yazılan hiçbir ücretle yakından uzaktan ilgisi olmayan yiyecek ve konuyla ilgili samimi üzüntümü ifade ederken, bunu fırsat bilip Antalya’daki teleferik faciasını unutturmak üzere gündem değiştirmeye çalışanları da çok iyi anlıyorum!

İstanbul’un göbeğinde 29 insanımızın hayatını kaybettiği, Antalya’da göz göre göre ihmal sonucu günahsız insanlarımızın hayatını kaybettiği, yaralandığı ve saatlerce mahsur kaldığı elim olayla ilgili tek bir söz etmeyenlerin, ne amaçla bu olayı çarpıttığını da biliyoruz! Kamuoyuna saygıyla sunarım”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x